BIPNiedziela, 03.7.2022

Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości - czekamy na zgłoszenia

25 marca 2022 roku upłynie termin zgłoszeń do udziału w konkursie „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Formularze zgłoszeniowe wysłano już do blisko 140 podmiotów wytypowanych przez członków kapituły oraz reprezentantów gmin powiatu.

Swoją kandydaturę wciąż mogą zgłosić sami przedsiębiorcy. Warunkiem jest przesłanie konkursowego formularza na adres Wydziału Promocji i Turystyki Starostwa Powiatowego w Gnieźnie przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10 lub poprzez e-mail: konkurs@orzelprzedsiebiorczosci.pl. Firmy samodzielnie zgłaszające się do konkursu lub wskazane przez innych przedsiębiorców, zobowiązane są dostarczyć również rekomendacje uzyskane od co najmniej dwóch innych przedsiębiorców z terenu powiatu z podpisem osoby/osób uprawnionych do reprezentacji.

Ostateczną ilość podmiotów rywalizujących o tytuł „Orła Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” poznamy po ocenie formularzy dostarczonych do biura konkursu przez firmy, które tym samym potwierdzą swój udział w przedsięwzięciu. W kwietniu odbędą się wizytacje w siedzibach przedsiębiorstw, a konkurs zwieńczy gala finałowa, połączona z balem laureatów, która planowana jest 11 czerwca 2022 roku.

Bieżące informacje o konkursie są dostępne są na stronie: www.powiat-gniezno.pl