BIPNiedziela, 14.8.2022

Mobilizacja serc młodych talentów dla Ukrainy

Potrzeba chwili wskrzesiła inicjatywę organizacji wyjątkowego koncertu dedykowanego Ukrainie. Uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu gnieźnieńskiego nie pozostali obojętni wobec sytuacji naszych ukraińskich przyjaciół i postanowili podzielić się z nimi tym, co mają najlepszego.

Ofiarowują swój talent i serca na rzecz wsparcia działań związanych z niesieniem pomocy. Jednym z takich wydarzeń będzie koncert w Centrum Kultury „Scena to dziwna”, który odbędzie się już w sobotę 12 marca o godzinie 18:00.

Nie trzeba było długo czekać, aby instrumentaliści, wokaliści i tancerze, którzy na co dzień uczą się w różnych szkołach średnich, zjednoczyli siły ponad podziałami i razem przygotowali repertuar wydarzenia. A na ten składać się będą zarówno utwory zaliczane do klasyki, przez muzykę rozrywkową, po rock i metal.

Oprawa artystyczna koncertu będzie dziełem uczniów i przedstawicieli Centrum Kultury „Scena to dziwna”. Wsparcie okazali także dyrektorzy gnieźnieńskich szkół ponadpodstawowych, wskazując tych uczniów, którzy posiadają ponadprzeciętne umiejętności i talenty.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Centrum Kultury „Scena to dziwna”.