BIPNiedziela, 14.8.2022

Świąteczny Targ Wiejski przy CK eSTeDe już 9 kwietnia

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wielkopolska Izba Rolnicza oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna” zapraszają na wielkanocny Świąteczny Targ Wiejski, który już w sobotę 9 kwietnia br. zagości na terenie eSTeDe przy ul. Roosevelta 42. Start punktualnie o godzinie 10.00.

Na wszystkich odwiedzających targ czekać będą między innymi: pochodzące od lokalnych wytwórców wyroby wędliniarskie, miody, sery, serniki, mazurki oraz tradycyjne wielkanocne baby. Nie zabraknie oczywiście świeżych warzyw i owoców z powiatowych gospodarstw ogrodniczych. Całość imprezy wzbogacą barwne stoiska rękodzielnicze, degustacje wyśmienitych przekąsek przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, a także znakomita oprawa muzyczna.

Zapraszamy w sobotę 9 kwietnia br. w godzinach 10.00–15.00 do Centrum Kultury „Scena to dziwna”