BIPNiedziela, 03.7.2022

Wielkanocne warsztaty w eSTeDe już 12 kwietnia

12 kwietnia o godzinie 16.00 Centrum Kultury „Scena to dziwna” zaprasza na ostatni z cyklu „Wielkanocnych warsztatów w eSTeDe”.

Po spotkaniach plastyczno-kreatywnych z dziećmi, czas na propozycję skierowaną do osób dorosłych - warsztaty rzeźbiarskie. Na zajęciach zapewnione zostaną materiały, narzędzia i oczywiście profesjonalna opieka instruktora. To doskonała okazja, by poczuć się jak prawdziwy artysta rzemieślnik. Co powstanie z wręczonych uczestnikom kawałków drewna? Drewniane anioły, a może inne, nawiązujące do wielkanocnego czasu formy? Odpowiedź poznamy już we wtorkowe popołudnie.

Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem telefonu 61 424 07 72. Koszt udziału w spotkaniu to jedynie 5 zł.