BIPCzwartek, 01.6.2023

Starosta podziękował gnieźnieńskim mistrzyniom

Mistrzowsko Polski Juniorek Młodszych oraz awans do Superligi Kobiet to tegoroczne, historyczne osiągnięcia drużyny MKS PR Gniezno.

14 czerwca z gnieźnieńskimi piłkarkami ręcznymi spotkał się Piotr Gruszczyński, starosta gnieźnieński. Tworzące trzon zespołu MKS PR Gniezno uczennice klasy sportowej III LO odebrały z rąk włodarza Powiatu okolicznościowy Voucher na zakup sprzętu sportowego. W ramach podziękowań za pracę i wysiłek z młodzieżą Prezes klubu MKS PR Gniezno Arkadiusz Koronka oraz trenerzy Robert Popek i Przemysław Śmigowski otrzymali okolicznościowe trofea. Spotkanie było również idealną okazją do podsumowania kończącego się sezonu i określenia pierwszych celów walki w Superlidze.

W spotkaniu uczestniczyli również dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie Beata Czechańska oraz kapitan drużyny seniorskiej Joanna Sawicka.