BIPPiątek, 01.7.2022

Piastowie i muzyka elektroniczna w eSTeDe

W niedzielę, 26 czerwca o godzinie 18.00 zapraszamy do sali widowiskowej Centrum Kultury „Scena to dziwna” na koncert Macieja Braciszewskiego “Piastów muzyczne opowieści”.

Jest to jedno z wydarzeń w ramach akcji “Weekend na Szlaku Piastowskim”, zamykające cykl imprez odbywających się w dniach 24-26 czerwca 2022 roku w województwie wielkopolskim i kujawsko-pomorskim pod szyldem Szlaku Piastowskiego.

Wstęp na koncert jest bezpłatny!

Z pozoru zaskakujący, jednak jeśli przyjrzeć mu się dokładnie, pomysł na „nowe” spojrzenie na „starą” historię okazał się niekwestionowanym hitem. Bo czy można przenieść średniowieczny świat w dźwiękach nowoczesnej muzyki elektronicznej? Na dodatek szczególny fragment naszej wspólnej historii – początków państwa polskiego? Dokonał tego Maciej Braciszewski i to na jego koncert zapraszamy do Centrum Kultury "Scena to dziwna" w Gnieźnie.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Weekendu na Szlaku Piastowskim. Akcja "Weekend na Szlaku Piastowskim" jest dofinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego", a odpowiada za nią Klaster Turystyczny "Szlak Piastowski w Wielkopolsce".