BIPPoniedziałek, 03.10.2022

Partnerstwo ZIT Gniezno - ankieta dla mieszkańców

Miasto Gniezno, Powiat Gnieźnieński oraz gminy z terenu powiatu gnieźnieńskiego tworzą partnerstwo Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych (ZIT Gniezno). Zapraszamy do udziału w badaniu mieszkańców, w którym możecie Państwo podzielić się opiniami o miejscu, w którym żyjecie, uczycie się i pracujecie. Państwa głos będzie ważnym i cennym źródłem informacji do stworzenia diagnozy, a następnie do opracowania samej strategii.

Wypełnienie anonimowej ankiety zajmie Państwu niespełna 15 minut. Link do ankiety: https://bit.ly/ankietaCWDPlus
Badanie potrwa od 7 lipca do 11 sierpnia 2022 roku.