BIPŚroda, 30.11.2022

Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa wyrusza na żelazny szlak!

Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa już w najbliższą sobotę 13 sierpnia br. ponownie zabierze pasażerów w krótką podróż ze stacji GKW do przystanku Jelonek. W tym dniu zaplanowano dwa kursy GKW - o godzinie 12.00 oraz 13.00. Co najważniejsze – w tym roku przejazdy będą darmowe, a uprawniała do nich będzie wyłącznie kolejność przyjścia na peron.

Gnieźnieńska Kolej Wąskotorowa kursować będzie do 4 września br. w każdą sobotę oraz niedzielę (włącznie ze świętem w dniu 15 sierpnia) o godz. 12:00 i 13:00. Zapraszamy!