BIPWtorek, 17.5.2022

Walczyli o Puchar Komendanta Policji

Walczyli o Puchar Komendanta Policji
Turniej otworzył zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie, nadkom. Tomasz Francuszkiewicz i przewodniczący Związków Zawodowych Policjantów w Gnieźnie Zdzisław Spychalski.

W grupie A znalazły się drużyny Prewencji I, Starostwa, Kłecka i Trzemeszna, w grupie B Kryminalni, Prewencja II, Witkowo.
Do półfinału z grupy A awansowały zespoły Prewencji I i Starostwa, a z grupy B Prewencja II i Kryminalni. Lepsze okazały się zespoły Prewencji. W meczu o trzecie miejsce zagrały drużyny Kryminalnych i Starostwa - wygrała pierwsza z nich.
Mecz finałowy, w którym spotkały się zespoły Prewencji I i Prewencji II zakończył się wynikiem 1:0.

Reprezentant starostwa Marian Pokładecki uznany został za najlepszego zawodnika turnieju. Najlepszym strzelcem okazał się natomiast Wiesław Bosacki z Prewencji I, a najlepszym bramkarzem Tomasz Nowak z Prewencji II.

Ewa Michalak
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych