BIPWtorek, 27.7.2021

Poślij Mnie!

Słowa, te są Jego odpowiedzią na wezwanie Św. Dominika w sprawie ewangelizacji Polski. Oznaczają one dojrzałość i gotowość niesienia Chrystusa ludziom.
Spotkania młodych na Polach Lednickich, zlokalizowanych na terenie Powiatu Gnieźnieńskiego odbywają się od 1997 roku, młodzież spotyka się na Lednicy, aby przejść pod bramą - Rybą na pamiątkę wprowadzenia polskiej młodzieży w III Tysiąclecie.

Wszystkie dostępne informacje o wydarzeniu Lednica 2007 znajdują się na stronie www.lednica2000.pl.

Katarzyna Jędrzejczak