BIPŚroda, 29.3.2023

WOŚP - podsumowanie

WOŚP - podsumowanie
Wielkie granie w minioną niedzielę rozpoczęło się od porannej zbiórki organizatorów i wolontariuszy, która odbyła się w hali II Liceum Ogólnokształcącego. W spotkaniu uczestniczył również starosta Krzysztof Ostrowski, będący jednym z patronów finału.

Z liceum wolontariusze, w charakterystycznych koszulkach, zakupionych przez Starostwo Powiatowe i Urząd Miejski rozeszli się po ulicach miasta.

Równocześnie z przebiegiem kwest, trwały różnego rodzaju imprezy: koncerty, mecz koszykówki, a także specjalny kurs kolejki wąskotorowej ,,Bigos Express’’. W przejażdżkę wąskotorówką wybrali się m.in. wicestarosta Dariusz Pilak i członek Zarządu Powiatu Wojciech Krawczyk. W Galerii Gniezno odbywała się natomiast licytacja ofiarowanych przedmiotów. Jednym z nich był obraz wykonany haftem krzyżykowym, pochodzący z prywatnych zbiorów starosty Ostrowskiego. Został on sprzedany za 420 zł.

Na zakończenie finału starosta podziękował wszystkim organizatorom, wolontariuszom i wszystkim gnieźnianom, którzy złożyli datki na cele WOŚP.

Ewa Michalak
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki