BIPNiedziela, 03.7.2022

Powiat na największych targach turystycznych

Powiat na największych targach turystycznych
Targi trwały od 5 do 9 marca. Pierwsze cztery dni zarezerwowane były dla firm i instytucji turystycznych, później targowe pawilony mogła odwiedzić każda zainteresowana osoba. Jak się okazało, było ich mnóstwo. Od rana do wieczora przez teren ITB przewijały się tłumy osób.

Walory powiatu gnieźnieńskiego promowane były na stoisku Wielkopolski. Odwiedzający mogli zapoznać się z folderami promującymi poszczególne produkty turystyczne powiatu. Największym zainteresowaniem wśród gości z Polski cieszył się Szlak Piastowski, natomiast Niemcy najczęściej pytali o oferty agroturystyczne. Były także zapytania o ofertę inwestycyjną.

Odwiedzający wielkopolskie stoisko zachęcani byli do przyjazdu do regionu nie tylko materiałami informacyjnymi, ale również specyfikami kulinarnym, jak na przykład wypiekanymi na miejscu rogalami marcińskimi czy miejscowym piwem.

Stoisko odwiedziła m.in. przewodnicząca Rady Powiatu Gnieźnieńskiego Danuta Winiarska.

Ewa Michalak
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych