BIPPoniedziałek, 03.10.2022

Czujka na straży bezpieczeństwa - konkurs dla mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie wraz ze Starostwem Powiatowym w Gnieźnie serdecznie zapraszają do udziału w  konkursie "Czujka na straży bezpieczeństwa mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego", który skierowany jest do dorosłych mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego.

Z dostarczonych krzyżówek, w których zostaną udzielone poprawne odpowiedzi na wszystkie pytania, zostanie wylosowanych 26. Ich właściciele zostaną nagrodzeni czujką tlenku węgla. Wszystkie informacje i wiedzę niezbędną do prawidłowego rozwiązania krzyżówki można znaleźć klikając w poniższy baner:

Zachęcamy do udziału w konkursie!