BIPPiątek, 27.5.2022

Konkurs plastyczny „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie”

Miło jest nam poinformować, że laureatami konkursu zostali: w I kategorii wiekowej Dawid PATNEK - Zespół Szkół Podstawowych Nr 1 Witkowo, a w III kategorii wiekowej Patryk MICHALAK - Gimnazjum im. A. Borysa w Witkowie.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali od komisji wojewódzkiej nagrody rzeczowe, a co ważniejsze najlepsze prace zakwalifikowano do eliminacji centralnych. Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Marcin Puk