BIPPiątek, 27.1.2023

Wnioski o zbycie i nabycie pojazdu - zostań w domu

Wnioski o zbycie i nabycie pojazdu - zostań w domu

Uprzejmie informujemy mieszkańców, że Wydział Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ze względu na wprowadzenie przez rząd stanu zagrożenia epidemicznego oraz dodatkowych obostrzeń niezbędnych do powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa pracuje w ograniczonym zakresie. Obecnie można  załatwić niektóre sprawy drogą elektroniczną i poprzez stacjonarną skrzynkę pocztową znajdującą się w wejściu do starostwa. Informujemy również, że w związku z nadzwyczajną sytuacją zostaje przedłużony czas obowiązku rejestracji, zbycia i nabycia o okres zamknięcia obsługi bezpośredniej Wydziału (dotychczas ustawowo 30 dni ). Tym samym nie będą wymierzane kary za spóźnienie.

  1. Wnioski nabycia lub zbycia pojazdu można zgłaszać drogą elektroniczną na adres
     e-mailowy: rejestracja@powiat-gniezno.pl

Wniosek należy pobrać ze strony internetowej starostwa i wypełniony, wraz z umową lub fakturą zbycia/nabycia zeskanować i przesłać na ww. adres e-mail.

  1. Odbiór prawa jazdy – należy przesłać e-maila na adres: prawo.jazdy@powiat-gniezno.pl i w treści zamieścić zgodę na wysłanie druku prawa jazdy poprzez pocztę z podaniem adresu zamieszkania.
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki
 
 
Projekt współfinansowany

Projekt Wdrożenie zaawansowanych e-usług dla klientów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz jednostek podległych współfinansowany ze środków
Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu Rozwój elektronicznych usług publicznych