BIPPiątek, 09.6.2023

Darmowe Kampanie Google Ad Grants dla NGO

Zachęcamy Organizacje Non-Profit do skorzystania z programu Google Ad Grants. W ramach programu Google Ad Grants, Organizacje Non-Profit mogą korzystać z reklam tekstowych Google Ads (Google Adwords), które wyświetlają się w wyszukiwarce Google po wpisaniu określonych fraz przez użytkownika.
 
Każda kwalifikująca się organizacja ma dostęp maksymalnie do 10 tys. dolarów miesięcznie w formie budżetu reklamowego przez czas nieokreślony (dopóki konto jest zgodne z Polityką Google Ad Grants).
 
Google Ad Grants dla Organizacji Non-Profit to:
 
? do 10 tys. dolarów miesięcznie budżetu na darmową reklamę w wyszukiwarce Google,
? darmowa promocja organizacji w wyszukiwarce,
? prezentacja misji organizacji,
? zwiększenie ilości darczyńców,
? pozyskanie wolontariuszy.
 
Kampania tekstowa Google jest obecnie jedną z najszybszych form marketingu internetowego. W przeciwieństwie do procesu pozycjonowania strony (SEO), które może zająć miesiące, efekty Google Ads w postaci reklamy tekstowej można zobaczyć natychmiastowo. Samą kampanię reklamową możemy uruchomić z dnia na dzień, przez co widoczność naszej strony internetowej wzrasta od razu.
 
W ramach programu, można promować inicjatywy, pozyskiwać darczyńców, pomagać podopiecznym, rekrutować wolontariuszy, przyciągać ofiarodawców i realizować nowe projekty. Jeśli Twoja organizacja nie została jeszcze zakwalifikowana do programu Google Ad Grants dla Organizacji Non-Profit, możesz ją zgłosić do prgoramu korzystając z poniższych linków.
 
Przewodnik po aktywacji Google Ad Grants: https://support.google.com/grants/answer/6077350?hl=pl
Strona dla Organizacji Non-Profit: https://www.google.com/nonprofits/
 

 
drukuj:
udostępnij:
PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ POWIAT

reklama aplikacji mobilnej
Rejestracja rezerwacji pojazdów
Status kolejki